Svadba - DJ, moderátor a starejší na svadbu, ples, firemné podujatie, Hlohovec

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Svadba

Svadba je pre väčšinu žien jedným z najdôležitejších dní v živote. Preto treba k nemu aj tak pristupovať. Jedným z prvoradých faktorov, aby tento deň zostal nezabudnuteľný aj pre Vašich rodičov a svadobných hostí je správny výber hudobníka, kameramana a fotografa. Samozrejmosťou je, že Dj nemôže byť len púštač CD nosičov, ale hlavne moderátor, zabávač a organizátor celej svadobnej hostiny. Pre tento účel slúži aj názov "Starejší". Takže mať  na svadbe dj-a, moderátora a starejšieho v jednej osobe je jednou z najčastejších volieb. Treba si uvedomiť, že pri svadbe by nemala byť pre Vás prvoradá najnižšia cena dj-a, pretože máte len jeden pokus. Neznamená to však, že DJ s najvyššou cenovou ponukou je ten najlepší. Nemôžte si povedať ako na diskotéke, že dnes bol DJ nič moc, ale nevadí veď o týždeň to bude možno lepšie. Mali by Vás zaujímať hlavne referencie (tie internetové však môžu byť zavádzajúce),  ktoré pri DJ-och s dlhoročnou praxou nebude pre Vás problém zohnať. Napovedať môžu aj odporúčania od známych, ktorí daného dj-a zažili naživo.

Za mojich vyše 22 rokov skúseností na diskotékach, svadbách, plesoch, beániách, stužkových doma i v zahraničí ponúkam na svadbách kvalitnú moderovanú hudobnú reprodukciu od rokov 60-tych, cez repete hity, evergreeny, ľudovky až po súčasné hity.
Na svadbách podľa miestneho folklóru a záujmu mladomanželov realizujeme svadobné hry ako napr. sťahovanie podväzkového vienka, balónový tanec, klobúkový tanec, metlový tanec, prísahu mladomanželov, prísahu svokier a svokrov, začepčenie nevesty, skúšku mladomanželov, hádzanie svadobnej kytice a rôzne svadobné tance ako "vrabčák", macarenu, rock n roll, mašinku, can can.
V prípade záujmu Vašich spievajúco naladených hostí si možeme cez prestávky zaspievať známe ťahavé ľudové piesne, samozrejme vieme Vám na požiadanie zabezpečiť harmonikára.

Ponúkame taktiež doplnkové služby ako odobierku, ozvučenie obradu v exteriéri, dekoračné nasvietenie exteriéru.
Ak máte záujem o tradičné svadobné čepčenie spolupracujeme so súbormi po celom Slovensku.

Pre svadby nasvecujeme tanečný parket a svadobnú sálu dekoračným osvetlením a UV osvetlením zdarma !

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky